مقالات

وسایل سنگی – بخش اول

وسایل سنگی

وسایل سنگی که توسط آقای سنگی تهیه می شوند می توانند هر چیزی باشند. در طراحی وسایت سنگی هیچ محدودیتی نداریم. فقط کافیست ابعاد سنگ با ابعاد وسیله مورد نظر همخوانی داشته باشد.

سنگ سرپانتین از کوه استخراج می شود و به کارگاه آقای سنگی انتقال داده می شود. پس این دستان هنرمند آقای سنگی و همکارانش است، که از آن وسایل سنگی بسازد تا بتواند سلامتی و اسایش را به خانواده های ایرانی هدیه دهد. در این مطلب درباره انواع محصولات سنگی صحبت می کنیم.

وسایل سنگی

وسایل سنگی

اگر  یک بار از این محصولات استفاده کرده باشید احتما آنقدری به آن علاقه مند شده اید که دوست داشته باشید تمام وسایل منزل خود را از جنس سنگ سفارش دهید. بریم با هم ببینیم آقای سنگی تا حالا چه محصولاتی برای شما آماده کرده است.

انواع دیوارکوب: همانطور که قبلا هم صحبت کردیم، هنر تراشکاری سنک از قدیمی ترین هنر های ایران است. به همین دلیل ما دیوارکوب هایی با نقش و نگار زیبا، از طریق کنده کاری روی سنگ ایجاد شده است سعی داشته ایم به این هنر ایرانی ارج بنهیم و از آن دیوار کوبی تهیه کنیم که زینت دهنده منازل و یا دفتر اداری باشد.

قندان: از قندان سنگی موجود در سایت را مشاهده کنید متوجه می شوید که برای طراحی و کنده کاری روی آن چقدر زمان صرف شده است. از آنجا که ما ایرانیان علاقه مند به نوشیدن چای هستیم، همیشه یک قندان روی تمام میزهای اداری و منازل خود داریم.

پس چرا از این موقعیت استفاده نکنیم و با قرار دادن یک قندان سنگی روی میز، به آن جلوه ای زیبا ندهیم؟

سرویس ظروف سنگی

اگر درحال خرید جهیزیه باشید احتمالا تهیه یک سرویس قابلمه را در برنامه خود داشته باشید. ما پیشنهاد می کنیم به جای وقت تلف کردن و گشت و گذار در مجتمع های تجاری از همین ایتدا یک سرویس قابلمه مناسب و سالم تهیه کنید. این سرویس سلامتی و شیرینی زندگی شما را تا ابد تضمین خواهد کرد. به علاوه این که ظروف سنگی حالا حالا ها خراب نمی شوند و شما می توانید خاطره خوش خرید جهیزیه و استفاده از همان وسایل جهیزیه را تا سالها همراه خود داشته باشید.

جا ادویه ای سنگی

این محصول به دلیل اهمیت زیادی که دارد به صورت ویژه طراحی شده و به فروش میرسد. معمولا جا ادویه ای ها به دلیل کاربرد فراوانی که دارند از دست رها می شوند و به زمین می افتند و می شکنند.

پس بهتر است جنسی تهیه کنیم که علاوه بر محافظت خوب از ادویه ها و تازه نگه داشتن آن ها به این راحتی ها نشکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *